Vardagsrumet igen
Hej! Jag och min sambo har köpt en bostadsrätt, och vi vill därför sälja allt i vårt gamla hem. Så om ni ser något som ser intressant ut lägg ett bud. Sakerna finns utanför Göteborg
Hej! Jag och min sambo har köpt en bostadsrätt, och vi vill därför sälja allt i vårt gamla hem. Så om ni ser något som ser intressant ut lägg ett bud. Sakerna finns utanför Göteborg
Sagasmamma, 2009-10-13
Var har ni köpt guldkuddarna? Så fina..
shalita, 2009-05-19
Du är jätteduktig på att komponera med färger! Men tycker också att det blev kallare sådär och var mycket mysigare med de varma färgerna.
gero222, 2009-01-21
Fint!
retrobohem, 2009-01-20
ni har det jättejättefint! älskar turkost men är tyvärr ensam om det i mitt hem. pröva byt de vita gardinerna mot bruna, det kan ge ett varmare intryck.
lanjelina, 2009-01-20
Vilka underbara böcker du har inrett med, jättefina färger.
Jag tycker inte att det ser så kallt ut, det som ser lite "stelt", som inte flyter på är nog gardinerna i fönstret, jag skulle ta bort dom turkosa och bara ha dom vita.
homeliv, 2009-01-19
jätte fint och mysigt! vilken bra ide med den gamla fönstret!? =) är det tapet som du har lagt fast? soffan är fin också! varifrån ?
Tideli, svarade 2009-01-20
Tack tack:) Fast nu har jag bytt färger precis. Ja det är tapet som jag satt fast, vet inte om det blev så bra men det får duga. Soffan är från chilli, men den har uttgått ur sortimentet.
Carolina, 2009-01-18
Det var mycket finare och mysigare med de mörkare och varmare färgerna!
Tideli, svarade 2009-01-18
A det tycker jag med, så har ändrat lite igen, sätter in bilder senare tror jag :)
Selina, 2009-01-17
ja men det är ju sååååå snyggt... hamnar som favorit och inspiration till "huset" som snart blir vårt:)...
Tideli, svarade 2009-01-18
Tack Tack va roligt att höra. Själv har jag precis ändrat igen, Tyckte det blev för kallt på något sätt.