Vardagsrum - Nytt år jan 2016
Mitt hem är min boning, så är det. Älskar att inreda, förändra och förbättra. Bestämde mig för ca 1,5 år sedan att nu ville jag satsa på ett mjukare och personligare hem. Bort med det strikta och strama och dags för ett hem som är jag och som inte är perfekt. En blandning av stilar och jag storgillar det.

Heidi, 2016-02-09
svara gärna till min mail.
mvh Heidi
Heidi Eriksen, 2016-02-09
hej
jättefint du har inrett, får man fråga var du köpt ditt vardagsrums bord, samt vad kostar det...blev sååå kär i det.
Mvh Heidi
Gabriella, svarade 2016-02-10
Hej Heidi! Tack så jättemycket! :)
Svarar här då det inte finns någon emailadress synlig.
Bordet har jag köpt på Blocket men det är ursprungligen ett indiskt bord från Mio som inte säljs längre. Man ser det då och då på Blocket. När jag köpte det var det mörkt röd/brunt. Målade det vitt och sen när jag tröttnade på det vita har jag slipat bort färgen lite här och där.
Hälsningar Gabriella
simsalabim, 2016-01-05
Dit vardagsrum är ju toppen. Riktigt mysigt och sofistikerat på samma gång. Inte vem som helst som kan få till det så där. Kände mig så välkommen hemma hos dig. Kraaaam Pia
Gabriella, svarade 2016-01-06
Men stort tack Pia! Det värmer att få höra. Du var också välkommen så det var nog därför. =) Stor kram